Blog

Wielotematyczny

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.

Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Gabinet ginekologa Wrocław

Zdrowie

Comments are closed.