Blog

Wielotematyczny

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, jakie używane są w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu medycznych specjalności, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też firmy krajowe, twórcy następujących marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Polecamy
 Hurtownia sprzętu medycznego

Zdrowie

Comments are closed.